Instrukcja do tłumaczenia na żywo jeśli oglądasz transmisję przez internet

  1. Otwórz transmisję wideo na stronie Live Satsang
  2. Użyj kontrolki dźwięku programu odtwarzania, aby dostosować głośność słów Sri Mooji’ego w transmisji wideo
  3. Kliknij na link w poniższej tabeli w dniu tygodnia, w którym będzie dostępne tłumaczenia na twój język (link będzie aktywny na 15 minut przed rozpoczęciem Satsangu)
  4. Pojawi się program do odtwarzania dźwięku.
  5. Dostosuj poziom dzwięku tłumaczenia na żywo w programie odtwarzania używając jego kontrolki dzwięku
  6. Jeśli opóźnienie pomiędzy transmisją wideo i audio stanie się zbyt duże, odśwież obie strony (użyj czerwony przycisk LIVE na stronie transmisji wideo, a stronę transmisji audio poprostu odśwież).
    Jeśli tak się stanie, radzimy odświeżyć stronę audio.
    Prosimy o wybaczenie jeśli pojawią się jakiekolwiek zakłócenia transmisji Satsangu wynikające z problemów technicznych.

WAŻNE: Istnieje naturalne opóźnienie w tłumaczeniu na żywo, jakoże interpretujący musi posłuchać Sri Mooji’ego przez połowę lub całość zdania (w zależności od języka) zanim zacznie mówić. W przeciwnym wypadku zdanie nie będzie mogło być przetłumaczone poprawnie.

Istnieje również techniczne opóźnienie wynikające z faktu, że transmisja wideo i transmisja samego tłumaczenia w formie audio odbywają się oddzielnie. Na tę chwilę nie mamy wpływu na to opóźnienie i przepraszamy za jakiekolwiek problemy z tym związane (dźwięk może poprzedzać wideo lub vice versa i może się to zmieniać podczas transmisji).

Możesz posłuchać nagrań dotychczasowych tłumaczeń na żywo tutaj.

W oddanej służbie
Zespół Tłumaczeń na Żywo

Proszę wiedz, że tłumaczenie na żywo jest oferowane przez zespół oddanych temu interpretatorów, którzy nie posiadają profesjonalnego doświadczenia. Dlatego też jest możliwe, że pewne słowa Sri Mooji’ego mogą zostać pominięte lub niedokładnie przetłumaczone. Jesteśmy tego świadomi, lecz w tym samym czasie czujemy, że jest to tak bardzo pomocne i wartościowe dla wielu ludzi, by zrozumieć satsang w ich ojczystym języku. Jakkolwiek, słowa Sri Mooji’ego zawsze pozostają najwyższym punktem odniesienia.